Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona głowicy NAC z uchwytem 4 śruby

Osłona głowicy NAC z uchwytem 4 śruby

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecana osłona głowicy to element, który zabezpiecza osprzęt kosy spalinowej przed zanieczyszczeniami, gwarantując tym samym jest sprawne i wydajne działanie. Wykonanie z trwałego tworzywa sztucznego zapewnia dużą odporność na uszkodzenia, a uchwyt na cztery śruby skutecznie chroni głowicę przed poluzowaniem, dbając tym samym o bezpieczeństwo i wygodę użytkownika.

   Cechy i zalety

    Będąc właścicielem ogrodu, zapewne pamiętasz o tym, aby regularnie kosić trawnik otaczający Twój dom lub altankę. Nieocenionym sprzętem, bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie jakże częste wykonywanie tej czynności, jest z pewnością kosa spalinowa, wymagająca odpowiedniego osprzętu gwarantującego jej sprawne działanie. Prezentowana osłona głowicy to akcesorium zapewniające ochronę kosy przed dostającymi się podczas koszenia zanieczyszczeniami. Dzięki niej sprzęt będzie funkcjonować sprawnie przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa, a uchwyt na cztery śruby dodatkowo zabezpiecza przed poluzowaniem głowicy. Osłona wyprodukowana została z bardzo trwałego i wytrzymałego na odkształcenia tworzywa sztucznego, więc możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaNAC
     MateriałTworzywo sztuczne
     KompatybilnośćSPS205210BC02N, kosy CG I WLBC
     Kod produktu5902067852583