Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona Spiroflex 60/100 mm biała

Osłona Spiroflex 60/100 mm biała

50,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona Spiroflex biała to produkt, który wykorzystasz podczas tworzenia instalacji grzewczej. Osłona skutecznie maskuje otwór, przez który przechodzi rura spiro. Element ten wykonany jest ze stali ocynkowanej. Malowanie proszkowe zapewnia trwałość farbie, która pokrywa osłonę. Dzięki dołączonej uszczelce wykorzystasz ją także jako osłonę przeciwdeszczową.

   Cechy i zalety

    Osłona Spiroflex 60/100 mm biała to trwały produkt, który został wykonany ze stali ocynkowanej. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatkowy element w Twojej instalacji grzewczej. Osłona skutecznie maskuje otwór, przez który przeprowadzono rurę spiro. Osłona Spiroflex biała oferowana jest wraz z uszczelką. Dzięki temu osłona pełni także funkcję dodatkowej ochrony przeciwdeszczowej. Uszczelka powstrzymuje wodę przed przedostawaniem się wody do budynku. Produkt ten pomalowany został proszkowo na biały kolor. Metoda ta zapewnia równomierną warstwę farby oraz dokładne pokrycie kolorem całego elementu. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją. Z naszej oferty dobierz także pozostałe produkty, którymi wykończysz system odprowadzania spalin.

    • Wykonane z stali ocynkowanej
    • Malowane na kolor biały proszkowo
    • Uszczelka w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5907520913603