LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona Spiroflex 80/125 mm biała

Osłona Spiroflex 80/125 mm biała

40,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona montowana jest przy systemach kominowych – umożliwia maskowanie krawędzi otworów, przez które przechodzą rury przeznaczone do odprowadzania spalin, zapewniając całości estetyczny wygląd. Element wykonany z metalu przez długi czas zachowa nienaganny stan. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne elementy instalacji grzewczych.

   Cechy i zalety

    Osłona stosowana jest w czasie wykańczania systemów grzewczych – przeznaczona jest do maskowania krawędzi otworów, przez które przechodzą rury odprowadzające spaliny z kotłów kondensacyjnych i turbo, opalanych gazem lub olejem opałowym. Element charakteryzuje się uniwersalnym białym kolorem, dzięki czemu nie wpłynie na aranżację Twojego otoczenia. Produkt zapewnia doskonały rezultat pracy na długi czas, ponieważ wykonany został z metalu, czyli materiału cechującego się odpornością na zadrapania oraz pęknięcia. Całość możesz zainstalować własnoręcznie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nigdy wcześniej nie przeprowadzałeś tego typu prac. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne elementy systemów kominowych, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałMetal
     Kod produktu5907520913610