LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Donice ozdobne do domu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo

Donice ozdobne do domu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłonka szklana do storczyka Fantazja 13 cm

Osłonka szklana do storczyka Fantazja 13 cm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłonka przeznaczona jest do skutecznego eksponowania storczyków – przyda się wszystkim miłośnikom tych roślin. Prezentuje się szczególnie stylowo, ponieważ jest przezroczysta – dzięki temu z łatwością ocenisz stan korzeni swojej rośliny. Wykonana została ze szkła, dlatego posłuży Ci przez długi czas w niezmienionym stanie.

   Cechy i zalety

    Osłonka przeznaczona jest do estetycznego hodowania storczyka. Jest wyjątkowo elegancka, ponieważ wykonana została ze szkła. Materiał ten jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci, dzięki czemu osłonka na długo zachowa swój doskonały stan. Przezroczysty materiał doniczki umożliwi Ci ocenienie stanu korzeni uprawianej rośliny – dzięki temu będziesz mógł momentalnie zareagować w przypadku choroby. Osłonkę możesz umieścić przykładowo w jadalni na stole, tworząc w ten sposób stylową przestrzeń do spożywania posiłków. Posiada owalny kształt doskonale dopasowujący się do dłoni – dzięki temu delikatną roślinę przeniesiesz sprawnie i bezpiecznie. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc z powodzeniem wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu130mm
     Grupa kolorystycznaTransparentny
     KolorPrzezroczysty
     Kod produktu5908214616879