Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oświetlenie LED do basenu białe 2 szt.

Oświetlenie LED do basenu białe 2 szt.

198
/ kpl.
99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oświetlenie LED to jedna z nowocześniejszych i najbardziej efektownych metod dekoracji wnętrza basenu. Ma również praktyczny wymiar, ponieważ daje światło rozjaśniające powierzchnię wody oraz otoczenie. Produkt montuje się do ścian basenu za pomocą dołączonych do zestawu magnesów. Oświetlenia lampami basenowymi typu LED jest energooszczędne i nie wymaga dużego nakładu pracy. Prezentowany produkt daje delikatne, rozproszone światło.

   Cechy i zalety

    Wieczorne, odprężające kąpiele w basenie nie muszą upływać w mroku – wystarczy zakup właściwego oświetlenia, by subtelne światło rozjaśniało powierzchnię wody i efektownie zdobiło zbiornik. Prezentowane oświetlenie LED powstało na bazie specjalnych lamp basenowych typu LED przystosowanych do kontaktu z wodą. Produkt ma wiele zalet: jest najbardziej energooszczędną formą oświetlenia basenowego i nie wymaga doprowadzania specjalnej instalacji elektrycznej. Do podłączenia wystarczy zastosować dołączone w zestawie magnesy. Oświetlenie LED jest doskonałą dekoracją do stworzenia magicznie pięknej przestrzeni. Daje przyjemne i delikatnie rozproszone światło. Jest wygodne w użytkowaniu, bowiem działa na pilota. Do uruchomienia produktu potrzebne są baterie typu AA.

    • Opakowanie zawiera 2 sztuki oświetlenia LED oraz pilota
    • Łatwa instalacja
    • Przystosowane do basenów rozporowych, stelażowych oraz stalowych
    • Dołączony pilot zawiera 2 x oświetlenie LED; do działania oświetlenia potrzebne są 3 baterie AA; wystarczy przyczepić za pomocą magnesu do ścianki basenu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu195mm
    Szerokość produktu270mm
    Wysokość produktu60mm
    Waga produktu0.48kg
    KolorBiały
    Kod produktu8412081250830