Zobacz więcej Izolacja do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Izolacja do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otulina K-flex 18 x 6 mm 10 m czerwona
Strzałka w prawo

Otulina K-flex 18 x 6 mm 10 m czerwona

32,98
/ szt.
3,30
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Otulina K-flex czerwona stosowana jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa izolacja mechaniczna. Wykorzystasz ją w instalacjach grzewczych, wodociągowych i urządzeniach technicznych. Otulina została wykonana z pianki polietylenowej o zamkniętych komorach. Dzięki temu produkt zmniejsza zużycie energii oraz zapobiega kondensacji i korozji pod izolacją. Oszczędzajmy energię - Izolacja rur pomaga utrzymać wyższą temperaturę wody przez dłuższy czas, co oznacza, że woda jest rzadziej podgrzewana. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Otulina K-flex 18 x 6 mm 10 m czerwona sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dodatkowa izolacja mechaniczna. Produkt zmniejsza zużycie energii, zapobiega kondensacji i korozji pod izolacją. Otulina z serii K-FLEX została wykonana z pianki polietylenowej o zamkniętych komórkach. Jest wykorzystywana do izolacji termicznej rurociągów w systemach: grzewczych, zaopatrzenia w zimną i ciepłą wodę, wentylacji, klimatyzacji oraz w urządzeniach technicznych. Otulina K-flex czerwona jest łatwa w montażu. Wystarczy nasunąć ją na rurę, a następnie końce połączyć klejem lub taśmą. Potrzebujesz otuliny w innym rozmiarze? Zajrzyj do naszej oferty. Przygotowaliśmy produkty w różnych kolorach, o innych średnicach i grubościach.

    • Zmniejsza zużycie energii
    • Zapobiega kondensacji oraz korozji pod izolacją

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuIzolacja rur
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość jednej sztuki10000mm
    Grubość produktu6mm
    Średnica kompatybilnych rur18mm
    Klasa odporności ogniowej EuroklasyE
    Oznaczenie CEOznaczenie CE
    SeriaK-FLEX
    Współczynnik U (izolacja cieplna)0.04W/m²K
    Kod produktu8027049905358