Zobacz więcej Izolacja do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Izolacja do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otulina K-flex 18 x 9 mm 2 m szara
Strzałka w prawo

Otulina K-flex 18 x 9 mm 2 m szara

6,48
/ szt.
3,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Otulina K-flex szara to bardzo dobry wybór, jeśli planujesz założyć dodatkową izolację na swoje rurociągi. Dzięki niej woda w instalacji uniknie wychłodzenia, a tym samym będzie mógł się cieszyć jej odpowiednią temperaturą. Produkt został wykonany z pianki polietylenowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Charakteryzuje się długą żywotnością. Oszczędzajmy energię - Izolacja rur pomaga utrzymać wyższą temperaturę wody przez dłuższy czas, co oznacza, że woda jest rzadziej podgrzewana. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Otulina K-flex 18 x 9 mm 2 m szara to produkt, za pomocą którego szybko wykonasz izolację instalacji wodnej. Jego montaż jest bardzo łatwy. Końce otuliny z serii K-flex należy połączyć klejem. Poradzisz sobie z tym, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Dużą zaletą tego modelu jest to, że został wykonany z pianki polietylenowej. To zdecydowanie poprawia jego żywotność, sprawia też, że jest odporny na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Tym samym odpowiednio zabezpiecza całą instalację. Otulina K-flex szara zapewnia bardzo dobrą izolację rurociągów. Produkt zabezpiecza przed nadmiernym wychłodzeniem wody, dzięki czemu możliwe są większe oszczędności na jej ogrzewaniu. Jeśli szukasz innych rozmiarów otulin, to sprawdź ofertę Castorama.

    • Estatyka
    • Łatwy montaż
    • Oszczedność energii

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuIzolacja rur
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość jednej sztuki2000mm
    Grubość produktu9mm
    Średnica kompatybilnych rur18mm
    Klasa odporności ogniowej EuroklasyE
    Oznaczenie CEOznaczenie CE
    SeriaK-FLEX
    Współczynnik U (izolacja cieplna)0.04W/m²K
    MateriałPianka polietylenowa (PE)
    Kod produktu8027049904979