Zobacz więcej Izolacja do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Izolacja do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otulina K-flex 28 x 6 mm 2 m niebieska
Strzałka w prawo

Otulina K-flex 28 x 6 mm 2 m niebieska

9,18
/ szt.
4,59
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Otulina K-flex niebieska umożliwi Ci szybkie zabezpieczenie instalacji wodnej. Produkt jest przeznaczony do izolacji rur, zmniejsza straty ciepła w rurach. Dzięki temu woda trafi do Twojej wanny lub umywalki w odpowiedniej temperaturze, a Ty nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na jej dogrzanie. Ten model został wykonany z pianki polietylenowej. Oszczędzajmy energię - Izolacja rur pomaga utrzymać wyższą temperaturę wody przez dłuższy czas, co oznacza, że woda jest rzadziej podgrzewana. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz wykończyć instalację wodną, to przyda Ci się otulina K-flex 28 x 6 mm 2 m niebieska. To uniwersalny produkt, który sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczanie instalacji, tak, żeby nie doprowadzić do nadmiernego wychłodzenia wody. Tym samym niskim kosztem zadbasz o to, żeby nie było konieczne dodatkowe jej dogrzewanie. Na uwagę zasługuje fakt, że otulina K-flex niebieska została wykonana z pianki polietylenowej. Dzięki temu jest bardzo wytrzymała i chroni instalację przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z łatwością poradzisz sobie również z jej montażem. Do tego wystarczy tylko nałożyć klej na końcówki i założyć ją na rury. Jeśli szukasz innych otulin z serii K-flex do instalacji wodnej, to sprawdź naszą ofertę.

    • Estatyka
    • Łatwy montaż
    • Oszczedność energii

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuIzolacja rur
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość jednej sztuki2000mm
    Grubość produktu6mm
    Średnica kompatybilnych rur28mm
    Klasa odporności ogniowej EuroklasyE
    Oznaczenie CEOznaczenie CE
    SeriaK-FLEX
    Współczynnik U (izolacja cieplna)0.04W/m²K
    MateriałPianka polietylenowa (PE)
    Kod produktu8027049905204