Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal nierdzewna 13 x 48 cm gładka

Paca Comensal nierdzewna 13 x 48 cm gładka

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca jest produktem, który przyda się przy pracach budowlanych. Za pomocą produktu rozprowadzisz na ścianie zaprawę tynkową lub klejową. Element został wykonany ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz odpornością na szkodliwe działanie korozji. Dzięki temu paca posłuży Ci przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Jeżeli poszukujesz produktu, który usprawni prace remontowe w Twoim mieszkaniu lub domu, zastosuj pacę. Element przede wszystkim doskonale sprawdzi się przy aplikowaniu na powierzchnie ścian zapraw klejowych lub tynkowych, dzięki czemu z łatwością przygotujesz ścianę pod nakładanie farby malarskiej lub gładzi. Ponadto produkt sprawdzi się także przy przygotowywaniu powierzchni pod płytki podłogowe. Bardzo istotną zaletą produktu jest materiał, z którego został wykonany – stal nierdzewna, która cechuje się odpowiednią trwałością, w związku z czym narzędzie pozostanie w kształcie nadanym przez producenta, a Ty będzie mógł ponownie użytkować produkt przez wiele lat. W prezentowanej ofercie dostępne są także pace z kolcami, przydatne do wykonania tynku drapanego.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100902