Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal nierdzewna 13 x 58 cm gładka
Strzałka w prawo

Paca Comensal nierdzewna 13 x 58 cm gładka

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca znajdzie swoje zastosowanie podczas prac murarskich. Element przede wszystkim zapewni precyzyjne rozprowadzanie gładzi gipsowej na powierzchnie ścian w Twoim mieszkaniu. Produkt został wykonany z elementów ze stali nierdzewnej, która cechuje się trwałością. Ponadto jest odporna na szkodliwe korodowanie, dzięki czemu pacę zastosujesz podczas wielu innych prac murarskich.

   Cechy i zalety

    Produktem niezwykle przydatnym przy pracach związanych z wykańczaniem powierzchni ścian w Twoim mieszkaniu lub domu będzie paca gładka. Z pomocą narzędzia możesz w łatwy i szybki sposób nanieść na ścianę gładź gipsową, dzięki czemu odpowiednio przygotujesz powierzchnię pod nałożenie farby malarskiej. Istotną zaletą produktu jest przede wszystkim materiał, z którego zostały wykonane elementy pacy – stal nierdzewna, która jest odporna na działanie korozji. Dzięki temu produkt zachowa doskonały stan, pomimo upływu lat i posłuży Ci podczas wielu innych prac, wymagających nanoszenia gładzi. Element został wyposażony również w drewniany uchwyt, który pewnie leży w dłoni. Jeżeli potrzebujesz pacy o mniejszym rozmiarze, odnajdziesz ją w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100919