Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gąbką hydrochłonną

Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gąbką hydrochłonną

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas prac wymagających odpowiedniego czyszczenia płytek w Twoim mieszkaniu, warto zastosować pacę z gąbką. Dzięki produktowi doskonale wyczyścisz kafelki po fugowaniu. Element został wykonany z plastiku, który jest wystarczająco trwały, dlatego też produkt zachowa oryginalny kształt oraz doskonały stan pomimo upływu wielu lat.

   Cechy i zalety

    Jeżeli potrzebujesz produktu, który sprawnie pomoże Ci wyczyścić kafelki w Twoim domu, zastosujesz z powodzeniem pacę z gąbką. Za pomocą elementu możesz szybko i sprawnie wykonać czyszczenie kafelków, które były uprzednio fugowane. Dzięki temu nadasz pomieszczeniu estetyczny i ładny wygląd. Paca została wyposażona w odpowiednio wyprofilowany uchwyt, który doskonale leży w dłoni, dlatego też zapewni Ci komfort podczas wykonywania pracy. Narzędzie zostało wykonane z plastiku, cechującego się należytą wytrzymałością, w związku z czym element zachowa doskonały stan pomimo upływu wielu lat. W zaprezentowanej ofercie są także dostępne inne rodzaje pac, dzięki którym możesz wykonać zarówno fugowanie jak i rozprowadzanie gładzi gipsowej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060001223