Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gąbką nacinaną

Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gąbką nacinaną

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalnym narzędziem glazurniczym, które umożliwi Ci łatwe pozbycie się pozostałości po fugowaniu jest paca. Dzięki temu, że jest wyposażona w gąbkę nacinaną dokładnie oczyszcza daną powierzchnię z zaprawy użytej do kładzenia płytek. Paca ta służy do wielokrotnego użytku, ponieważ została wykonana z materiałów odpornych na zużywanie.

   Cechy i zalety

    Przedmiot, który może Ci się przydać podczas wykańczania pomieszczeń to paca – dzięki niej w łatwy sposób pozbędziesz się pozostałości po fugowaniu. Narzędzie to wykorzystasz zarówno do profesjonalnego kładzenia płytek ceramicznych, jak i samodzielnego remontowania łazienki czy kuchni. Paca posiada podłoże wykonane z gąbki nacinanej, dlatego precyzyjnie usuniesz nią ślady, które powstały podczas fugowania za pomocą różnych rodzajów zaprawy. Przyrząd ten posiada wygodny w trzymaniu uchwyt wykonany z plastiku – dzięki temu jest on łatwy do oczyszczenia. Paca jest również lekka, dzięki temu, że wyprodukowano ją z tworzywa sztucznego, co zapewnia Ci wygodę pracy. Łatwa do wyczyszczenia stanowi narzędzie, które możesz wykorzystać wielokrotnie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060003197