Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gumą

Paca Comensal plastikowa 12 x 26 cm z gumą

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pracach wymagających fugowania kafelków w łazience lub toalecie zastosujesz z powodzeniem pacę z gumą. Z pomocą produktu precyzyjnie wypełnisz przestrzenie pomiędzy płytkami, dlatego też nadasz całemu pomieszczeniu estetyczną prezencję. Paca została wykonana z plastiku, który wyróżnia się należytą wytrzymałością, zatem będzie Ci służył przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Paca z gumą jest produktem, niezwykle przydatnym podczas prac remontowych lub budowlanych w Twoim mieszkaniu. Z pomocą elementu możesz szybko i sprawnie wykonać fugowanie kafelków w kuchni, łazience lub toalecie – produkt doskonale wypełni przestrzenie pomiędzy płytkami. Niewątpliwie istotną zaletą narzędzia, jest materiał z którego został wykonany – plastik, charakteryzujący się doskonałą wytrzymałością, w związku z czym produkt pozostanie w kształcie nadanym przez producenta pomimo upływu lat. Dodatkowym atutem jest należycie wyprofilowany uchwyt, który pozwoli Ci stabilnie utrzymać narzędzie, a Ty wykonasz sprawne zacieranie fug. W naszej ofercie są także dostępne specjalne pace do aplikowania zaprawy klejowej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100056