icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo

Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z gąbką porową

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z gąbką porową
Strzałka w prawo
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Paca jest doskonałym produktem, przydatnym podczas czyszczenia kafelków. Produkt zapewni Ci przede wszystkim odpowiednie wyczyszczenie kafelków w Twoim domu, dzięki czemu nadasz im ładną prezencję zaraz po fugowaniu. Narzędzie zostało wykonane z plastiku, którego istotną zaletą jest przede wszystkim należyta wytrzymałość.

  Cechy i zalety

  Podczas prac związanych głównie z czyszczeniem powierzchni ścian w Twoim domu, zastosujesz z powodzeniem pacę z gąbką. Dzięki produktowi doskonale wyczyścisz kafelki w łazience lub toalecie po fugowaniu – pomieszczenie zyska w ten sposób ładny wygląd. Niewątpliwą zaletą pacy jest przede wszystkim materiał, z którego został wykonany produkt – plastik, charakteryzujący się należytą wytrzymałością, dzięki czemu jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Natomiast gąbka porowa z łatwością wchłonie duże ilości wody pozostałe po czyszczeniu kafelków. Ponadto wyprofilowany uchwyt produkt sprawi, że element będzie stabilnie leżał w Twojej dłoni, nawet podczas długiego czasu pracy. W naszej ofercie dostępne są także pace z gąbką hydrochłonną.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5902060100513