Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z gumą ściętą

Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z gumą ściętą

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca z gumą ściętą z pewnością sprawdzi się podczas remontowania oraz wykańczania Twojej kuchni lub łazienki, ponieważ ułatwia fugowanie szczelin pomiędzy płytkami ceramicznymi. Charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością mechaniczną – wyprodukowana została z gumy oraz plastiku, czyli materiałów odpornych na uszkodzenia.

   Cechy i zalety

    Paca z gumą ściętą to element potrzebny podczas wykonywania prac remontowych. Dzięki niej będziesz w stanie w prosty sposób fugować glazurę oraz terakotę, co pozwoli Ci na łatwe wykończenie posadzek oraz ścian w łazience oraz kuchni. Paca umożliwia dokładne wypełnianie szczelin zaprawą, więc masz pewność, że Twoje kafelki będą się prezentowały estetycznie. Produkt wykonany został z gumy, dzięki czemu idealnie zbiera z kafelków pozostałości fugi– potem wystarczy już tylko przetrzeć je pacą z gąbką, aby dokładnie je wyczyścić. Element ten wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe, więc posłuży Ci przy wielu remontach. Dostępne są także inne pace tej marki, dzięki czemu będziesz mógł zaopatrzyć się także w model do nakłania zapraw klejowych, tynkowych lub gipsowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060001896