Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z włókniną

Paca Comensal plastikowa 8 x 23 cm z włókniną

46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca plastikowa z włókniną znajduje zastosowanie w trakcie czyszczenia i polerowania płytek ceramicznych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu do jej produkcji materiału, który odznacza się doskonałą trwałością oraz chłonnością, co dodatkowo wpływa na komfort wykonywanej pracy. Narzędzie wraz z ergonomicznym uchwytem wykonano z lekkiego tworzywa sztucznego.

   Cechy i zalety

    Paca plastikowa posiada specjalną włókninę, dzięki czemu idealnie nadaje się do polerowania oraz czyszczenia płytek ceramicznych – doskonale sprawdzi się więc po zakończeniu fugowania. Znajdzie zastosowanie zarówno w rękach profesjonalisty, jak i majsterkowicza, głównie podczas prac budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Wykorzystana w pacy włóknina jest ostra, a jednocześnie zachowuje miękkość. Materiał ten charakteryzuje się znakomitym właściwościami czyszczącymi. Jest również niebywale trwały i chłonny, dzięki czemu w dużym stopniu przyspiesza wykonywane prace oraz podnosi ich efektywność. Do wykonania narzędzia użyto bardzo trwałego i zarazem lekkiego tworzywa sztucznego, co w połączeniu z ergonomicznym uchwytem zapewni Ci komfort podczas wykonywanych czynności.

     Specyfikacja techniczna

     Typ uchwytuZ tworzywa sztucznego
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060002619