Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal Profi 13 x 27 cm gładka
Strzałka w prawo

Paca Comensal Profi 13 x 27 cm gładka

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca jest produktem, dzięki któremu sprawnie wykonasz prace budowlane w Twoim domu. Produkt przed wszystkim zastosujesz przy rozprowadzaniu na powierzchni ścian zaprawy tynkowej. Element został wykonany ze stali nierdzewnej, która wyróżnia się trwałością, dlatego też paca zachowa swój oryginalny kształt pomimo upływu lat.

   Cechy i zalety

    Paca to produkt, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie, w szczególności podczas prac remontowych obejmujących wykończenie ścian w Twoim mieszkaniu. Element przede wszystkim zastosujesz do zaaplikowania zaprawy klejowej, bądź tynkowej na powierzchni ścian w salonie lub sypialni, dzięki czemu odpowiednio przygotujesz ściany pod nałożenie warstw farb malarskiej. Narzędzie zostało wykonane z użyciem elementów ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu produkt zachowa doskonały stan przez wiele lat. Paca posiada wyprofilowany uchwyt, który sprawi, że produkt będzie pewnie leżał w Twojej dłoni i zapewni Ci komfortową pracę. Nasza oferta zawiera także specjalne pace styropianowe.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060001667