Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal Profi 13 x 27 cm ząb 4 x 4 mm

Paca Comensal Profi 13 x 27 cm ząb 4 x 4 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca jest produktem, który wykorzystasz przy pracach budowlanych. Narzędzie przede wszystkim doskonale sprawdzi się przy rozprowadzaniu zaprawy klejowej na ścianie. Element został wykonany ze stali nierdzewnej, która jest odporna na szkodliwe działanie korozji, dlatego też zachowa doskonały stan pomimo upływu wielu lat.

   Cechy i zalety

    Jeżeli wykonujesz prace remontowe lub budowlane w Twoim mieszkaniu, zastosuj pacę. Paca odpowiednio sprawdzi się podczas nakładania zaprawy klejowej na powierzchni, w związku z czym przygotujesz ściany pod nakładanie płytek lub kafelków. Narzędzie wyróżnia się przede wszystkim elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej, która jest bardzo wytrzymała, w związku z czym produkt zachowa kształt nadany przez producenta, bez względu na częste użytkowanie. Paca została wyposażona także w odpowiednio wyprofilowany uchwyt, który pozwoli na stabilne utrzymanie narzędzia w dłoni, nawet podczas długiego czasu pracy – zapewnisz sobie poczucie komfortu. W naszym asortymencie dostępne są także pace bez zębów, które zastosujesz do rozprowadzania tynku.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060001674