icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo

Paca Comensal Profi 130 x 270 mm stal nierdzewna ząb 12 x 12 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal Profi 130 x 270 mm stal nierdzewna ząb 12 x 12 mm
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczna paca z prostokątnymi zębami przeznaczona jest głównie do prac budowlano-remontowych. Została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Narzędzie stosowane jest do nakładania kleju czy gipsu zarówno pod glazurę, jak i wykładzinę podłogową. Posiada ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego, który podnosi komfort pracy.

  Cechy i zalety

  Paca zębata to jeden z podstawowych elementów wyposażenia skrzynki narzędziowej każdego glazurnika, ale znajdzie także zastosowanie w domu zapalonego majsterkowicza. Produkt posiada szeroki wachlarz możliwości – znakomicie nadaje się do nakładania kleju nie tylko pod glazurę, ale także pod wykładziny podłogowe. To praktyczne narzędzie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, więc wykazuje się doskonałą odpornością na działanie korozji. W celu zwiększenia Twojego komfortu użytkowania, paca z prostokątnymi zębami zaopatrzona jest w bardzo wygodną rękojeść wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego. Wszystkie te cechy znacznie podnoszą efektywność Twojej pracy i skracają czas jej trwania. Jeśli poszukujesz pacy o innym zastosowaniu, również znajdziesz ją w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5902060001711