Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca Comensal Soft Touch 13 x 27 cm ząb 10 x 10 mm

Paca Comensal Soft Touch 13 x 27 cm ząb 10 x 10 mm

38,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca Soft Touch ząb zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością. Wykorzystasz ją podczas samodzielnego wykonywania prac remontowych w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz w stanie w precyzyjny sposób rozprowadzić zaprawę klejową na płytkach ceramicznych, dzięki czemu kafelki utrzymają się na posadzkach oraz ścianach przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Paca Soft Touch ząb to produkt umożliwiający samodzielne wykonywanie prac remontowych w Twoim mieszkaniu. Za jego pomocą będziesz w stanie w łatwy sposób położyć kafelki w swojej kuchni, łazience, a także na balkonie lub tarasie. Nakładana pacą zaprawa klejowa posiada zagłębienia, które umożliwiają jej prawidłowe rozłożenie się po dociśnięciu kafelka do wybranej powierzchni. Produkt powstał ze stali nierdzewnej, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci – nie będzie zatem niszczał pomimo częstego kontaktu z płynami. W naszej ofercie dostępne są także inne pace tej marki, więc będziesz w stanie wybrać model idealnie odpowiadający Twoim potrzebom lub skompletować zestaw akcesoriów remontowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060000660