Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca do papieru ściernego Comensal 80 x 230 mm
Strzałka w prawo

Paca do papieru ściernego Comensal 80 x 230 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca szlifierska posiada specjalne motylkowe śruby, dzięki którym przymocujesz do narzędzia papier ścierny oraz siatki szlifierskie. Produkt sprawdza się podczas prac remontowo-budowlanych, a posłuży Ci do docierania, szlifowania gładzi, gipsu oraz szpachli. Narzędzie wykonane z tworzywa sztucznego posiada wygodny uchwyt, który wpływa na poprawę komfortu pracy.

   Cechy i zalety

    Paca szlifierska posiada gumowy podkład, do którego za pomocą śrub motylkowych w prosty i szybki sposób zamocujesz papier ścierny czy też inne siatki szlifierskie. Dzięki użyciu tego niezwykle praktycznego narzędzia poradzisz sobie z każdym remontem – produkt w szczególności przeznaczony jest do docierania oraz szlifowania gipsu, gładzi, szpachli i innych miękkich wypraw tynkarskich. W zależności od tego, jaką wybierzesz granulację papieru ściernego, możesz zastosować ją zarówno do docierania nierównych, nawet silnie porowatych powierzchni, jak i do ich wygładzania. Paca wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia Ci swobodną, długotrwałą pracę bez konieczności robienia częstych przerw wynikających ze zmęczenia dłoni.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100070