Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca do papieru ściernego i siatki ściernej Comensal 10,5 x 23 cm

Paca do papieru ściernego i siatki ściernej Comensal 10,5 x 23 cm

31,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pacę zastosujesz przy pracach związanych z wygładzaniem nawierzchni. Produkt przyda się do zamocowania papieru ściernego, w związku z czym z jego pomocą z łatwością wygładzisz powierzchnię. Element został wykonany z plastiku, który jest trwały, dlatego też narzędzie posłuży Ci przez wiele lat, bez względu na częste użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Paca do papieru ściernego jest produktem, który warto zastosować podczas prac remontowych lub budowlanych w Twoim mieszkaniu bądź też domu. Za sprawą produktu, możesz zamocować papier lub siatkę ścierną, dzięki czemu z powodzeniem wygładzisz konkretną powierzchnię, przygotowując ją pod nakładanie lakieru bądź farby. Niewątpliwie istotną zaletą pacy jest materiał, z którego została wykonana – plastik, charakteryzujący się wytrzymałością. Dzięki temu element zachowa doskonały stan pomimo upływu lat. Wyprofilowany uchwyt narzędzia, pozwoli Ci stabilnie utrzymać produkt w dłoni, w związku z czym precyzyjnie wykonasz swoją pracę, a ponadto zapewnisz sobie poczucie komfortu. Nasza oferta zawiera także pace z gumką lub gąbką.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100421