Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca plastikowa gładka Comensal 120 x 260 mm

Paca plastikowa gładka Comensal 120 x 260 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca gładka to produkt, który zastosujesz przy rozprowadzaniu gładzi gipsowej. Narzędzie posiada elementy wykonane ze stali nierdzewnej, które cechują się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością oraz odpornością na szkodliwe korodowanie. Dzięki temu paca będzie Ci służyć przez wiele lat i możesz z niej korzystać przy okazji wielu remontów.

   Cechy i zalety

    Produktem bardzo przydatnym, podczas remontowania Twojego mieszkania lub domu, jest paca. Narzędzie pozwoli Ci w odpowiedni sposób rozprowadzić na powierzchni gładź gipsową, dzięki czemu przygotujesz ścianę pod nakładanie warstw farby malarskiej. Elementy pacy, zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która cechuje się przede wszystkim znaczną trwałością, w związku z czym produkt będzie Ci służył przez wiele lat. Ponadto stal zapobiega korodowaniu narzędzia. Istotnym atutem jest uchwyt, który został należycie wyprofilowany, dlatego też paca będzie stabilnie leżeć w Twojej dłoni, a Ty precyzyjnie rozprowadzisz gładź. W naszym asortymencie znajdziesz również pace, które będą przydatne podczas polerowania powierzchni bądź nanoszenia zaprawy klejowej.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100438