icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo

Paca z gąbką Comensal Bravo 120 x 260 mm / 40 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca z gąbką Comensal Bravo 120 x 260 mm / 40 mm
32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Poręczna paca została w swojej części roboczej zaopatrzona w bardzo chłonną gąbkę. Dzięki niej skutecznie usuniesz resztki fugi z glazury, a także bardzo dokładnie umyjesz jej powierzchnię. Narzędzie zostało wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego oraz posiada ergonomiczny uchwyt – wszystko to wpływa na duży komfort pracy.

  Cechy i zalety

  Dzięki użyciu pacy z dołączoną bardzo chłonną gąbką, z łatwością poradzisz sobie z efektywnym myciem oraz usuwaniem resztek materiału po fugowaniu z płytek szkliwionych. Produkt swoim doskonałym działaniem zadowoli nie tylko domowych majsterkowiczów, ale także profesjonalnych płytkarzy. Proponowane narzędzie zostało wykonane z wysokogatunkowego lekkiego tworzywa sztucznego, a w jego części roboczej znajduje się specjalna gąbka hydrochłonna, która dużo szybciej od innych rodzajów gąbek zbiera z czyszczonej powierzchni wodę oraz zabrudzenia. Aby jeszcze bardziej udoskonalić jej działanie, zalecane jest odciskanie pacy na rolkach z wiadra glazurniczego. W naszym asortymencie znajdziesz także inne pace, więc możesz wybrać taką, która najbardziej Ci odpowiada.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Materiał bazowyGąbka
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5902060002459