Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca z gumową gąbką Comensal 120 x 260 mm

Paca z gumową gąbką Comensal 120 x 260 mm

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paca z gumową gąbką posłuży Ci do mycia płytek szkliwionych po fugowaniu, ale także doskonale sprawdza się podczas zacierania mokrych tynków. Ergonomiczny uchwyt i lekkość produktu zapewniają komfort jego użytkowania, a pokrycie części roboczej gumową gąbką z dużą zawartością kauczuku gwarantuje skuteczność wykonywanych czynności.

   Cechy i zalety

    Paca z dołączoną gąbką gumową przeznaczona jest do skutecznego i zarazem wygodnego mycia szkliwionych płytek po fugowaniu. Oprócz tego, produkt nadaje się do mleczkowania tynków gipsowych oraz zacierania mokrych tynków. Z powodzeniem wykorzysta go zarówno profesjonalista, jak i majsterkowicz. Produkt został wykonany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, a jego część robocza pokryta jest gąbką gumową rzadką z dużą zawartością kauczuku. Charakteryzuje się niezwykłą lekkością, co razem z poręcznym uchwytem zapewnia Ci wygodę jego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także inne narzędzia, które będą Ci potrzebne podczas prac wykończeniowych, więc z pewnością wybierzesz te najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał bazowyGuma
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060001360