Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pakiet termostatyczny Comap kątowy
Strzałka w prawo

Pakiet termostatyczny Comap kątowy

118
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pakiet termostatyczny prosty stanowi element montażowy grzejnika, który umożliwi Ci kontrolowanie temperatury panującej w pomieszczeniu i tym samym dopasowywanie jej do aktualnie panujących warunków na zewnątrz budynku. W zestawie znajduje się głowica termostatyczna oraz zawór, do wykonania których użyto miedzi o wysokich właściwościach antykorozyjnych. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pakiet termostatyczny wykorzystasz do automatycznej regulacji temperatury w pomieszczeniu. Produkt ten składa się z głowicy termostatycznej oraz zaworu kątowego, które przeznaczone są do uzbrojenia grzejnika. Czujnik cieczowy pozwala dopasować otwarcie zaworu przepuszczającego wodę grzewczą do aktualnie wybranego na głowicy ustawienia. Dzięki temu w mieszkaniu będzie utrzymywana odpowiednia do Twoich potrzeb temperatura. Dodatkowo produkt umożliwia ograniczenie zużywania energii, co pozwoli Ci znacząco zmniejszyć domowe rachunki za prąd. Znajdujący się w zestawie zawór ułatwia zamontowanie głowicy w dowolnie wybranej instalacji. Produkt wykonano z miedzi, która cechuje się wysoką odpornością na korodowanie oraz inne uszkodzenia, co pozwoli Ci na jej długotrwałe, bezpieczne użytkowanie.

    • Pasuje do różnych grzejników

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907752648007