icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo

Pakiet termostatyczny Comap osiowy

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pakiet termostatyczny Comap osiowy
198
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pakiet termostatów kątowych wykorzystasz podczas przeprowadzania montażu łazienkowego grzejnika. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł regulować i dopasowywać temperaturę w pomieszczeniu do własnych potrzeb. Do produkcji zaworów użyto mosiądzu, który zabezpiecza je przed uszkodzeniami i wpływa na ich długą żywotność i niezawodne działanie.

  Cechy i zalety

  Pakiet wykorzystasz podczas montowania grzejnika w swojej łazience. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego 1/2”, grzejnikowego powrotnego 1/2” oraz głowicy termostatycznej. W zależności od potrzeb zawór termostatyczny możesz zamontować zarówno z prawej, jak i lewej strony urządzenia. Zawory zostały wykonane z mosiądzu niklowanego, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i tym samym umożliwią prawidłową, bezpieczną pracę Twojego grzejnika. Do produkcji głowicy użyto ABS – materiału o dużej twardości, który posłuży Ci przez długi czas. Dzięki zastosowaniu pakietu będziesz mógł swobodnie regulować temperaturę pomieszczenia, tym samym zapewniając sobie i domownikom odpowiedni komfort cieplny podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych.

  • Pakiet dedykowany jest do grzejników łazienkowych
  • Nadaje się do małych łazienek
  • Montaż głowicy z prawej lub z lewej strony zaworu termostatycznego
  • Po montażu pakietu głowica pozostaje równolegle do ściany - istotne przy małych łazienkach, zawór termostatyczny jest odwracalny - głowica może być zamontowana z lewej lub prawej strony

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  Wymiar A (jednostki imperialne)½"
  Kod produktu5907752648021