icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo

Pakiet termostatyczny Comap prosty

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pakiet termostatyczny Comap prosty
Strzałka w prawo
79,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pakiet termostatyczny prosty marki Comap składający się z głowicy termostatycznej oraz zaworu. Użycie pakietu pozwala na całkowicie automatyczną regulację temperatury panującej w pomieszczeniu. Czujnik cieczowy dostosowuje stopień otwarcia zaworu kontrolującego wodę grzewczą do pożądanego ustawienia na głowicy. Pozwala to na znaczne obniżenie rachunków za energię, podnosząc jednocześnie komfort przebywania w pomieszczeniu.

  Cechy i zalety

  Pakiet termostatyczny prosty marki Comap składający się z głowicy termostatycznej oraz zaworu prostego. Użycie pakietu pozwala na całkowicie automatyczną regulację temperatury, która panuje w pomieszczeniu. Specjalny czujnik cieczowy precyzyjnie dostosowuje stopień otwarcia zaworu kontrolującego wodę grzewczą do pożądanego ustawienia na głowicy. Dzięki temu temperatura w mieszkaniu jest dokładnie taka, jaka aktualnie Ci odpowiada. Dodatkowo pozwala to na obniżenie rachunków za zużywaną energię o nawet 30 procent. Zawór prosty znajdujący się w zestawie pozwala na wygodne zamontowanie głowicy do systemu hydraulicznego. Wykonany został z niezwykle wytrzymałej miedzi, która cechuje się odpornością na pojawianie się rdzy oraz na uszkodzenia mechaniczne.

  • Pakiet uniwersalny – pasuje do różnych grzejników

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  MateriałMosiądz
  Kod produktu5907752648014