icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Palisady

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Palisady

Strzałka w prawo

Palisada Bruk-Bet Duo Classic 25 x 10 x 6 cm szara

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada Bruk-Bet Duo Classic 25 x 10 x 6 cm szara
4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Palisada betonowa z serii Duo Classic to uniwersalny element przeznaczony do obudowy rabatek kwiatowych, klombów, skalniaków – zarówno w ogrodzie, na działce, jak i w parkach. Wykonana jest z solidnych materiałów, dlatego nadaje się do wykorzystania jako obudowa schodów, parkingów i podjazdów, zachowując oryginalny wygląd przez długi czas. Kolor szary idealnie wpasuje się w każdą stylizacje na Twojej posesji.

  Cechy i zalety

  Palisada betonowa z kolekcji Duo Classic jest przeznaczona do skutecznego oddzielania i ochrony rabatek roślinnych, skalniaków, klombów i innych elementów w ogrodzie lub na działce. Sprawdza się również jako otoczenie parkingu i podjazdu lub jako zabezpieczenie skarpy. Palisada wykonana jest z wytrzymałej masy betonowej, która zapewnia trwałość i estetyczne wykończenie – jest odporna na czynniki pogodowe i nie traci barwy pod wpływem promieni słonecznych. Elementy palisady nie ulegają kruszeniu lub pękaniu. Szary odcień idealnie wpasowuje się w zieleń roślin. W kolekcji Duo Classic dostępne są również palisady w kolorze czerwonym, grafitowym lub brązowym, dzięki czemu łatwo dobierzesz je do aranżacji swojego ogrodu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
   KolorSzary
   Kod produktu5907561726002