LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrzeża i palisady betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada Bruk-Bet Line Classic 33,5 x 25 x 6 cm szara
Strzałka w prawo

Palisada Bruk-Bet Line Classic 33,5 x 25 x 6 cm szara

14,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palisada betonowa z serii Line Classic to standardowy obiekt przeznaczony do stosowania jako ochrona podjazdów, parkingów oraz zieleni – zarówno w ogrodzie, jak i na działce. Wykonana jest z masy betonowej o wyjątkowej wytrzymałość, dzięki czemu zachowuje oryginalny wygląd przez długie lata, więc nie musisz martwić się o konieczność wymiany.

   Cechy i zalety

    Palisada betonowa Line Classic pozwala na estetyczne udekorowanie klombów i rabatek w Twoim ogrodzie. Produkt przeznaczony jest do obramowywania parkingów, alejek ogrodowych i podjazdów. Dzięki niej ochronisz i wyeksponujesz efektowne okazy roślin w ogrodzie lub na działce. Opływowe linie mogą oddzielać na przykład trawnik od betonowej nawierzchni, piaskownicy lub placu zabaw w ogrodzie. Palisadą można umocnić także podstawy skarp i stopniowe nierówności terenu, tworząc niskie murki oporowe, które zabezpieczają przed osuwaniem się ziemi. Produkt został wykonany z mocnej i odpornej na niszczenie mieszanki betonowej wybarwionej na kolor szary. Barwa jest uniwersalna i pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji ogrodowych.

     Specyfikacja techniczna

     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     KolorSzary
     Kod produktu5907561725791