Zobacz więcej Obrzeża granitowe i palisady z kamienia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada granitowa 10 x 10 x 50 cm szara
Strzałka w prawo

Palisada granitowa 10 x 10 x 50 cm szara

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palisada granitowa jest produktem o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki niej możesz zaaranżować przestrzeń w ogrodzie. Za jej pomocą wyznaczysz ścieżki, chodniki czy podjazdy samochodowe. W naszej ofercie dostępne są palisady o różnych kształtach i wymiarach. Odpowiednio dobrana palisada stanie się doskonałym elementem wykończeniowym i dekoracyjnym Twojego ogrodu.

   Cechy i zalety

    Palisada granitowa 10 × 10 × 50 cm szara jest bardzo uniwersalnym elementem, który możesz wykorzystać w swoim ogrodzie. Faktura tego produktu pasuje do klasycznej kostki brukowej. Palisada będzie także dobrze komponowała się z naturalnymi kamieniami ozdobnymi do ogrodu. Produkt ten możesz wykorzystać do stworzenia parkingów, obudowy schodów, podjazdów oraz podjazdów samochodowych. Palisada granitowa pomoże Ci także zabezpieczyć skarpy przed osuwaniem się ziemi. Produkt jest wykonany z trwałego kamienia. Granit wykazuje dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Posłuży Ci zatem przez wiele lat. Nasza oferta obejmuje także inne elementy wykończeniowe do ścieżek. Z nami stworzysz dowolne konstrukcje w swoim ogrodzie.

    • Nadaje styl ogrodowi
    • Wysoka trwałość
    • Łatwa konserwacja

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu500mm
    Szerokość produktu100mm
    Grubość produktu100mm
    KolorSzary
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu5057741128161