Zobacz więcej Obrzeża granitowe i palisady z kamienia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada Joniec Stone 15,1 x 6 x 34,5 cm silver
Strzałka w prawo

Palisada Joniec Stone 15,1 x 6 x 34,5 cm silver

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palisada Joniec Stone silver to rozwiązanie, dzięki któremu przygotujesz funkcjonalny i estetyczny ogród. Produkt został przygotowany z trwałego betonu w srebrnym kolorze. Nadaje się do tworzenia stref i wytyczania obszarów zabezpieczonych przed wejściem, na przykład trawników czy kwiatowych rabat. Wzmocni również konstrukcję skarp.

   Cechy i zalety

    Praktyczna, a przy okazji estetyczna i trwała palisada Joniec Stone 15,1 x 6 x 34,5 cm silver to rozwiązanie, które świetnie nadaje się do wykorzystania w różnych konstrukcjach architektury ogrodowej. Produkt ten został przygotowany z betonu w srebrnym kolorze. Dzięki temu dobrze pasuje zarówno do zieleni, jak i stylizacji otoczenia. Palisada została przygotowana w taki sposób, że nadaje się na przykład do obramowania trawników, rabat kwiatowych czy rombów. Nadaje się również do tworzenia trwałych, odpornych na obsuwanie się skarp. Palisada Joniec Stone silver to świetny wybór, jeśli szukasz estetycznego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych materiału do wykończenia ogrodu, otoczenia domu lub firmy. Sprawdź też inne produkty z tej kategorii, które znajdziesz w sklepie.

    • Wzmacniają skarpy
    • Tworzą obramowania trawników
    • Estetyczny design

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu151mm
    Grubość produktu60mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorSrebrny
    Kod produktu5901874926661