Zobacz więcej Obrzeża plastikowe i PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża plastikowe i PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada ogrodowa Ipal6 3,02 m brązowa
Strzałka w prawo

Palisada ogrodowa Ipal6 3,02 m brązowa

64,98
/ szt.
21,52
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palisada umożliwia oddzielanie trawnika oraz rabat kwiatowych, więc przydaje się podczas dekorowania ogrodów. Korzystając z niej, możesz też samodzielnie wyznaczyć ścieżkę prowadzącą do domu, budynku gospodarczego lub altanki. Produkt cechuje się brązowym kolorem tworzącym w połączeniu z zielonym trawnikiem atrakcyjny kontrast.

   Cechy i zalety

    Palisada przyda się w większości ogrodów – przeznaczona jest do oddzielania trawnika od rabat kwiatowych. Stosowana jest również w czasie wyznaczania ścieżek prowadzących do domów, więc z powodzeniem dostosujesz ją do indywidualnej wizji aranżacji działki. Możesz też wykorzystać ją w celu ogrodzenia miejsca do grillowania, uzyskując idealne warunki do odpoczynku. Produkt charakteryzujący się brązowym kolorem wygląda naturalnie. Palisadę utrzymaną w tej barwie bez problemu skompletujesz z drewnianym ogrodzeniem lub meblami. Na palisadzie znajduje się kołnierz przystosowany do poruszania się po nim kół kosiarki, więc pielęgnowanie rosnącego przy niej trawnika jest wyjątkowo łatwe. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje palisad, więc wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

    • Po specjalnym kołnierzu mogą poruszać się koła kosiarki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaProsperplast
    Długość produktu3020mm
    W zestawie8 elementów
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    KolorBrązowy
    Kod produktu5905197140124