LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrzeża plastikowe i PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża plastikowe i PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palisada ogrodowa Ipal6 3,02 m terakota

Palisada ogrodowa Ipal6 3,02 m terakota

64,98
/ szt.
21,52
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz podczas wykańczania swojej dekoracji ogrodowej – za jego pomocą skutecznie odgrodzisz rabaty z kwiatami od swojego trawnika, dzięki czemu wyeksponujesz je oraz zabezpieczysz przed zarośnięciem przez niechciane rośliny. Palisada jest prosta w montażu – wykonując kilka nieskomplikowanych ruchów, własnoręcznie zamocujesz ją w wybranym przez siebie miejscu.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz elementu, który pozwoli Ci skutecznie rozgraniczyć Twoje rabaty kwiatowe od trawnika? W tym celu możesz zaopatrzyć się w przedstawiony tutaj produkt – palisada sprawi, że oddzielisz swoje rośliny dekoracyjne i zabezpieczysz rabaty przed zarośnięciem przez niechciane chwasty, co sprawi, że całość będzie się zdrowo rozwijać. Wyrób zaprojektowano tak, by był wygodny w instalacji – podzielono go na kilka mniejszych części, dzięki czemu możesz ulokować go w wybrany przez siebie sposób. Płotki są lekkie i poręczne – wykonując kilka prostych ruchów, szybko zamocujesz je z ziemi i w krótkim czasie uzyskasz zaplanowany rezultat. Specjalny kołnierz sprawia, że przycinanie trawnika wokół palisady jest bezproblemowe – możesz najechać na niego kołami swojej kosiarki.

    • Po specjalnym kołnierzu mogą poruszać się koła kosiarki

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3020mm
    W zestawie8 elementów
    Grupa kolorystycznaPomarańczowy
    KolorTerakota
    Kod produktu5905197240121