Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka błękitna laguna 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka błękitna laguna 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne paliwo do biokominka pozwoli Ci skutecznie dogrzać Twój dom w sezonie zimowym. Cechujący się wysoką kalorycznością produkt jest jednocześnie ekonomiczny, ponieważ długo się pali, nie wymagając częstego dolewania. Element zadba także o stworzenie przytulnej atmosfery w pomieszczeniu, ponieważ podczas spalania wydziela przyjemny, morski zapach.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo do biokominka to element niezbędny w sezonie grzewczym. Jego zastosowanie pozwoli Ci skutecznie dogrzać Twój dom tak, by zapewnić domownikom najwyższy komfort. Jest ono dość kaloryczne, a także wydajne i ekonomiczne. Niewielka ilość produktu będzie się palić przez dłuższy czas, wytwarzając dość dużo ciepła. Spalanie elementu cechuje się brakiem efektów ubocznych w postaci dymu, sadzy i popiołu. Ułatwi Ci to utrzymanie kominka w czystości i zapobiegnie tworzeniu nieestetycznego osadu na znajdujących się w pomieszczeniu meblach. Paliwo emituje przyjemny, morski zapach, który zaprowadzi we wnętrzu przytulną atmosferę, sprzyjającą odprężeniu po ciężkim dniu. Łatwo odmierzysz właściwą ilość produktu ponieważ znajduje się on w wygodnej butelce.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687110