Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka czar lasu 1 l

Paliwo do biokominka czar lasu 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne paliwo sprawi, że z łatwością dogrzejesz Twój dom w sezonie zimowym i nie tylko. Kaloryczny produkt długo się spala, dzięki czemu jest dość ekonomiczny. Podczas spalania elementu powstaje przyjemny, leśny zapach. Stworzy on w pomieszczeniu przytulną, domową atmosferę, która z pewnością zachwyci domowników i gości.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie paliwa stanowi świetny pomysł na ogrzewanie domu w sezonie zimowym. Element cechuje się niezwykle ekonomicznym charakterem i wysoką kalorycznością. Sprawia to, że będzie się on palić przez długi czas, bez konieczności częstego dolewania. Produkt jest też wygodny i bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ nie wytwarza szkodliwego dymu, jak również popiołu czy sadzy. Dzięki temu utrzymanie Twojego kominka w czystości stanie się znacznie łatwiejsze. Biopaliwo o zapachu czar lasu stworzy w Twoim pomieszczeniu przyjemną, domową atmosferę, która z pewnością zachwyci nie tylko domowników, lecz także gości. Produkt jest dostępny w komfortowej, plastikowej butelce, która ułatwi Ci jego dozowanie oraz przechowywanie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687080