Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka Globmetal 1 l

Paliwo do biokominka Globmetal 1 l

30,48
/ szt.
30,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo do biokominka jest dostępne w plastikowej butelce, dzięki czemu jego aplikacja będzie wygodna i pozwoli uniknąć przypadkowego ubrudzenia rąk. Produkt nie pozostawia po sobie sadzy oraz popiołu, przez co dane wnętrze nie wymaga czasochłonnego czyszczenia po zgaszeniu paleniska. Możesz zaopatrzyć się także w biopaliwo w większych opakowaniach.

   Cechy i zalety

    Paliwo znajdzie zastosowanie w niemal każdym wnętrzu wyposażonym w biokominek. Dzięki użyciu produktu, w prosty sposób rozpalisz palenisko, które ociepli dane pomieszczenie oraz wprowadzi do niego przytulną atmosferę. Biopaliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością, dlatego też długo się spala i jest wydajne. Produkt nadaje się do wykorzystania w obiektach wyposażonych w podstawową wentylację – tym samym pozwalając na użytkowanie kominka w większości domów oraz mieszkań. Biopaliwo nie wytwarza dymu oraz popiołu, przez co czyszczenie paleniska nie zajmie Ci dużo czasu, a resztki sadzy nie znajdą się na umieszczonych w pokoju meblach. Dostępne są opakowania o różnych wielkościach, dlatego też łatwo odszukasz produkt odpowiedni do Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     NormaCertyfikat PZH
     Typ pojemnikaButelka
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687042