Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka Globmetal 5 l

Paliwo do biokominka Globmetal 5 l

128
/ szt.
25,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo może znaleźć zastosowanie w niemal każdym domu lub mieszkaniu, które zostało wyposażone w praktyczny biokominek. Dzięki wysokiej kaloryczności, produkt wyróżnia się długim czasem spalania i wydajnością. Możesz wybierać spośród butelek zawierających 1, 3, a także 5 litrów biopaliwa – tym samym decydując się na wariant odpowiedni do rozmiarów kominka.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie paliwa, to prosty sposób na rozpalenie znajdującego się w pomieszczeniu biokominka. Dzięki użyciu produktu, wzniecisz żywy płomień, który nie tylko rozjaśni i ociepli wnętrze, ale także wprowadzi do niego nastrojową atmosferę. Biopaliwo cechuje się wysoką kalorycznością, dlatego też długo się spala i nie wymaga ciągłego dolewania płynu. Produkt nie wytwarza dymu, przez co możesz go stosować w większości obiektów. Biopaliwo posiada czystą konsystencję i nie pozostawia po sobie popiołu – dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do mieszkań wyposażonych w jasne meble i dodatki. Produkt jest dostępny w dużej, 5 litrowej butelce, przez co wystarczy na wiele zastosowań. Możesz zdecydować się również na mniejsze opakowanie biopaliwa.

     Specyfikacja techniczna

     NormaCertyfikat PZH
     Typ pojemnikaButelka
     Pojemność5L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687066