Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka kwiat lotosu 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka kwiat lotosu 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy paliwa do biokominka z powodzeniem dogrzejesz Twój dom w sezonie zimowym, zapewniając domownikom wysoki komfort. Element odznacza się niezwykle ekonomicznym użytkowaniem – jest on dość kaloryczny i spala się przez długi czas, bez konieczności dolewania. Paliwo możesz używać także w salonie, ponieważ wydziela przyjemny zapach lotosu.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo do biokominka ułatwi Ci ogrzanie Twojego domu w sezonie zimowym. Kaloryczny produkt jest również niezwykle wydajny – dzięki temu będzie się palić przez dłuższy czas, zapewniając Ci oszczędność. Element nie tworzy dymu, sadzy ani popiołu. Sprawia to, że utrzymanie kominka w czystości jest znacznie łatwiejsze. Podczas spalania biopaliwa powstaje przyjemny zapach lotosu. Możesz zatem zastosować je nawet w reprezentacyjnych pomieszczeniach Twojego domu, bez obawy o to, że zepsuje ono panującą we wnętrzu atmosferę. Produkt znajduje się w plastikowej butelce, która ułatwi Ci dozowanie go do kominka, a także jego przechowywanie. Proponujemy Ci również biopaliwa o innym zapachu – z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt dla Ciebie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687097