Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka kwiat róży 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka kwiat róży 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo do biokominka świetnie sprawdzi się zimą, umożliwiając Ci skuteczne dogrzanie Twojego domu. Wydajny produkt cechuje się niezwykle ekonomicznym użytkowaniem – element długo się spala, wytwarzając przy tym dużo ciepła. Paliwo doskonale nadaje się do używania nawet w salonie – podczas jego spalania powstaje przyjemny zapach róży.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo zastosujesz w sezonie grzewczym, by skutecznie dogrzać Twój dom. Odznaczający się wysoką kalorycznością i wydajnością element jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji – jego niewielka ilość może palić się przez długi czas, wytwarzając dużo ciepła. Stosowanie produktu ułatwi Ci także utrzymanie kominka w czystości, ponieważ jego spalanie nie tworzy dymu, sadzy i popiołu. Biopaliwo o zapachu kwiat róży zadba o to, by zaprowadzić w pomieszczeniu przyjemną, przytulną atmosferę, sprzyjającą spędzaniu w salonie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Produkt znajduje się w wygodnej, plastikowej butelce, dzięki której łatwiej odmierzysz właściwą ilość. Nasz sklep oferuje Ci także większe lub mniejsze butelki biopaliwa.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687141