Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka magia wanilii 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka magia wanilii 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo może Ci posłużyć do opalania paleniska lub biokominka w Twoim domu. Produkt cechuje się neutralnym zapachem. Pozwala Ci to stosować go także w reprezentacyjnych pomieszczeniach Twojego domu, bez obawy o to, że wpłynie on negatywnie na komfort domowników. Paliwo jest dość kaloryczne, dzięki czemu będzie się palić przez długi czas bez konieczności dolewania.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo z powodzeniem użyjesz do dogrzania Twojego domu przy pomocy paleniska czy biokominka. Element wyróżnia się wysoką kalorycznością, dzięki czemu będzie się palić przez dłuższy czas, nie wymagając zbyt częstego dolewania. Produkt pali się bez tworzenia szkodliwego dymu oraz popiołu, co ułatwi Ci utrzymanie kominka w czystości. Biopaliwo w plastikowej butelce jest łatwe w dozowaniu oraz w przechowywaniu. Podczas spalania elementu powstaje przyjemny, waniliowy zapach, który zadba o stworzenie przytulnej atmosfery w Twoim pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz też biopaliwa o innych zapachach oraz inne materiały opałowe. Z pewnością znajdziesz zatem ten właściwy produkt, który spełni Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687073