Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka nuta cynamonu 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka nuta cynamonu 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki praktycznemu paliwu z łatwością dogrzejesz Twój dom w sezonie zimowym i nie tylko. Produkt charakteryzuje się kalorycznością, co sprawia, że pali się przez dłuższy czas, zapewniając Ci oszczędność. Spalanie paliwa uwalnia w powietrzu przyjemny zapach cynamonu, który zaprowadzi w pomieszczeniu przytulną, domową atmosferę.

   Cechy i zalety

    Praktyczne paliwo umożliwi Ci skuteczne dogrzanie Twojego domu w sezonie zimowym. Jego stosowanie jest niezwykle ekonomiczne, ponieważ produkt odznacza się wysoką kalorycznością i wydajnością. Przy pomocy niewielkiej ilości produktu z powodzeniem utrzymasz w domu ciepło przez długi czas. Używanie elementu nie powoduje tworzenia dymu, sadzy i popiołu, co z pewnością ułatwi Ci utrzymanie kominka w czystości. Praktyczna, plastikowa butelka sprawia, że dozowanie produktu staje się wyjątkowo proste. Spalanie biopaliwa wytwarza przyjemny zapach cynamonu, tworząc tym samym przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Oferujemy Ci także paliwa o innym zapachu – z łatwością znajdziesz więc produkt, który przypadnie Ci do gustu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687158