LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka pola lawendy 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka pola lawendy 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie paliwa do biokominka pomoże Ci odpowiednio dogrzać Twój dom w sezonie zimowym i nie tylko. Dzięki wysokiej kaloryczności produkt pali się długo, bez konieczności częstego dolewania. Możesz zastosować go nawet w reprezentacyjnym pomieszczeniu Twojego domu – podczas spalania paliwa powstaje przyjemny, kojący zapach lawendy.

   Cechy i zalety

    Stosując biopaliwo do kominka bez trudu zadbasz o właściwą temperaturę w Twoim domu w sezonie zimowym. Produkt o wysokiej kaloryczności jest niezwykle wydajny i ekonomiczny w użyciu – jego niewielka ilość pali się przez długi czas, wytwarzając przy tym dużo ciepła. Spalanie elementu nie powoduje tworzenia się dymu, jak również sadzy czy popiołu. Dzięki temu utrzymanie komina w czystości stanie się wyjątkowo proste. Biopaliwo o zapachu pola lawendy zadba o to, by zaprowadzić we wnętrzu przyjemną, przytulną atmosferę, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Produkt jest łatwy w dozowaniu, a także w przechowywaniu, ponieważ znajduje się w wygodnej, plastikowej butelce. W naszej ofercie znajdziesz również inne materiały opałowe.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687103