Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do biokominka zielone wzgórza 1 l
Strzałka w prawo

Paliwo do biokominka zielone wzgórza 1 l

29,98
/ szt.
29,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo do biokominka to materiał opałowy, który posłuży Ci do ogrzania Twojego domu w sezonie zimowym. Dzięki wysokiej kaloryczności produkt jest niezwykle wydajny i ekonomiczny w użyciu – pali się on dość długo, nie wymagając częstego dolewania. Element świetnie sprawdzi się również w reprezentacyjnych pomieszczeniach domu, ponieważ nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu.

   Cechy i zalety

    Paliwo do biokominka nadaje się idealnie do ogrzewania Twojego domu zimą. Element jest niezwykle wydajny i ekonomiczny, ponieważ charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Sprawia to, że nawet niewielka ilość produktu będzie się palić przez długi czas, bez konieczności częstego dolewania. Spalanie paliwa nie wytwarza niebezpiecznego dymu, a także sadzy i popiołu. Z pewnością ułatwi Ci to utrzymanie w czystości kominka oraz pomieszczenia, w którym się on znajduje. Podczas palenia w kominku we wnętrzu będzie się unosić przyjemny zapach zielonej herbaty, który bez wątpienia przypadnie do gustu zarówno domownikom, jak i gościom. Praktyczna, plastikowa butelka umożliwia Ci łatwe odmierzenie właściwej ilości produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ pojemnikaButelka
     Informacja dla użytkownikawydajność i czas spalania uzależnione są od zastosowanego palnika w biokominku lub wielkości paleniska
     Maksymalny czas palenia18000s
     Pojemność1L
     Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905279687134