LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pochodnie bambusowe i akcesoria, ogrzewacze tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo do pochodni Sio-Komar 0,5 l

Paliwo do pochodni Sio-Komar 0,5 l

24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wykorzystaniu paliwa, którego formuła została oparta na bazie ciekłej parafiny, rozpalisz pochodnie w swoim ogrodzie, na balkonie bądź tarasie. Preparat spala się łagodnym i niekopcącym płomieniem, uwalniając jednocześnie aromatyczny, truskawkowy zapach, który dodatkowo odstrasza komary i pozostałe uciążliwe owady.

   Cechy i zalety

    Proponowany olej przeznaczony jest przede wszystkim do skutecznego i szybkiego rozpalania lamp naftowych i olejowych – będzie niezastąpiony do stworzenia romantycznej atmosfery. Jego skład został opracowany na bazie ciekłej parafiny, a preparat spala się jasnym, łagodnym i niekopcącym płomieniem. Posiada dodatek olejków aromatycznych, co sprawia, że podczas spalania uwalnia się delikatny, przyjemny zapach o nucie truskawkowej. Ponadto, paliwo skutecznie odstrasza komary oraz inne insekty, które potrafią zepsuć nawet najbardziej przyjemny wieczór spędzony w ogrodzie czy na tarasie. Preparat dostępny w plastikowej butelce cechuje się długotrwałym spalaniem, więc będziesz mógł cieszyć się widokiem żywego ognia przez długi czas.

    • Z dodatkiem olejków aromatycznych

    Specyfikacja techniczna

    KolorŻółty
    Kod produktu5905620006355