Zobacz więcej Paliwa do biokominków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Paliwa do biokominków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paliwo naftowe Toyotomi Plus 20 l

Paliwo naftowe Toyotomi Plus 20 l

318
/ szt.
15,90
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Paliwo o wysokiej wydajności użytkowania przeznaczone jest do piecyków naftowych. Wyróżniają je takie cechy jak bezbarwność i bezwonność, które sprawiają, że korzystanie z niego jest przyjemne i komfortowe. Wykorzystasz je w połączeniu z większością starszych modeli grzejników oraz z wszystkimi dostępnymi aktualnie w sprzedaży. Dla optymalnego spalania korzystaj tylko z jednego rodzaju paliwa.

   Cechy i zalety

    Prezentowane paliwo naftowe wykorzystywane jest do napędzania popularnych piecyków konwekcyjnych, jakie służą do dogrzewania pomieszczeń, w których brakuje stałego źródła ciepła. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie ze względu na jego mobilność i kompaktowe rozmiary. Zastosowanie odpowiedniego płynu opałowego zapewnia ich sprawną i bezawaryjną pracę przez długi czas. Dostępny tutaj produkt jest bezzapachowy, bezbarwny oraz klarowny, co stanowi o jego jakości i potęguje komfort użytkowania. Pojedyncze opakowanie paliwa pozwala na długotrwałe i wydajne działanie grzejnika. Zastosujesz je z różnymi piecykami dostępnymi w ofercie naszych sklepów oraz z wieloma starszymi modelami. Sprawdź również inne tego typu produkty znajdujące się w naszym asortymencie.

    • Bezwonny
    • Odsiarczony
    • Czysty

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPaliwo do kominków
    Moc grzewcza na kilogram47MJ/kg
    Kod produktu4963505828004