Zobacz więcej Palniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Palniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palnik lutowniczy Drel + 2 końcówki

Palnik lutowniczy Drel + 2 końcówki

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palnik lutowniczy doskonale sprawdzi się podczas lutowania. Dzięki produktowi, wykonasz solidne spoiwa z użyciem odpowiedniego lutu, w związku z czym idealnie złączysz elementy metalowe. Długi wąż palnika, pozwala na wygodne manewrowanie podczas wykonywania pracy, co znacząco usprawni lutowanie i zapewni Ci należyty komfort.

   Cechy i zalety

    Palnik to produkt, który zastosujesz w szczególności podczas prac lutowniczych. Element będzie doskonałym dodatkiem do wyposażenia Twojego warsztatu lub garażu – produkt zastosujesz z powodzeniem podczas majsterkowania. Dzięki palnikowi, możesz z łatwością wykonać łączenie elementów metalowych z użyciem odpowiedniego lutu. Produkt przede wszystkim wyróżnia się długim oraz idealnie giętkim wężem, którym możesz łatwo manewrować, tym samym usprawniając wykonywanie swojej pracy. Palnik został wyposażony w zawór, dlatego też zablokujesz wypływ gazu oraz wyregulujesz intensywność płomienia – zapewni Ci to bezpieczeństwo w trakcie stosowania produktu. W prezentowanej ofercie są także dostępne, niezwykle poręczne mikropalniki.

    • Możliwość opalania i podgrzewania materiałów
    • Palnik wyposażony w regulację płomienia i spust
    • Uchwyt z tworzywa – nie nagrzewa się

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Długość węża1500mm
    Maksymalna temperatura pracy1200.00°C
    Kod produktu5902143127192