Zobacz więcej Panele dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Panele ścienne

Strzałka w prawo

Panele dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Panel dekoracyjny Decosa 3D imitujący kamień 0,92 m2

Panel dekoracyjny Decosa 3D imitujący kamień 0,92 m2

76,07
/ m²
69,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy użyciu panelu dekoracyjnego udekorujesz każdą ścianę. Powierzchnia elementu imituje naturalny kamień – jest jednak od niego znacznie lżejsza, ponieważ wykonano go z polistyrenu. Materiał ten wyróżnia się przede wszystkim trwałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu produkt może Ci z powodzeniem służyć przez lata.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie panelu dekoracyjnego pomoże Ci w dekoracyjnym wyeksponowaniu wybranej ściany pomieszczenia. Element przypomina do złudzenia naturalny kamień, dlatego też łatwo wpasujesz go w kompozycje, w których przeważają naturalne, surowe materiały. Do jego wykonania wykorzystano jednak polistyren, który jest lekki, a przy tym twardy – nie ulegnie więc uszkodzeniu mechanicznemu i nie straci funkcjonalności z upływem czasu. Montaż akcesorium charakteryzuje się prostotą, co pozwala Ci na jego samodzielne wykonanie. Biały kolor będzie się dobrze prezentować, jeśli zestawisz go z innymi dekoracjami w tej barwie. Możesz je znaleźć w naszym bogatym asortymencie. Oferujemy Ci też inne panele dekoracyjne z serii Decosa.

    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu450mm
    Wysokość produktu600mm
    SeriaDecosa
    Waga (kg)0.25kg
    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5904666615644