Panele podłogowe laminowane Classen Almagro jodła AC5 1,179 m2
Ile będę potrzebować?
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Odkryj trwałość i elegancję z panelami podłogowymi Classen Almagro jodła AC5. Wyposażone w innowacyjny zamek Megaloc Twin panele są łatwe w montażu i gwarantują wysoką odporność na ścieranie. Czterostronna v-fuga dodaje głębi, a warstwy Isowaxx, LLT Antistatic i Antiscratch zapewniają maksymalną ochronę. Będą odpowiednie do systemów ogrzewania podłogowego. W warstwie wizualnej zwraca uwagę wzór jodełki, który podkreśli charakter każdego wnętrza.
Cechy i zalety
Eleganckie i trwałe rozwiązanie dla Twojej przestrzeni zyskasz w postaci wodoodpornych paneli podłogowych Classen Almagro jodła AC5! Te wyjątkowe panele o wysokiej klasie ścieralności gwarantują wytrzymałość nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Zaawansowany zamek Megaloc Twin zapewnia szybki i łatwy montaż bez użycia kleju. Ciekawa kolorystyka przekłada się na wrażenie jodłowego drewna, podkreślone przez czterostronną v-fugę. Warstwa Isowaxx chroni przed wilgocią, a dodatkowe wykończenie LLT Antistatic i LLT Antiscratch zabezpiecza przed nagromadzeniem się ładunków elektrostatycznych i zarysowaniami. Z tymi panelami możesz cieszyć się komfortem ogrzewania podłogowego: zarówno wodnego, jak i elektrycznego. Przeprojektuj swoje wnętrze z panelem Classen Almagro, tworząc przytulną, a zarazem nowoczesną atmosferę w swoim domu.
- Mocny zamek Megaloc Twin - deski typu AA
- Wysoka klasa ścieralności
- Czterostronna v-fuga oraz warstwa Isowaxx
- Warstwa LLT Antistatic
- Warstwa LLT Antiscratch
- Łatwy, samodzielny, bezklejowy montaż
- Możliwość ogrzewania podłogowego wodnego
- Możliwość ogrzewania elektrycznego, mat grzewczych - wtopione w posadzkę
- Ciekawa kolorystyka
- Wodoodporne;
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
| Typ produktu | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 14 |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | Classen |
| Nazwa/numer modelu | 63263 |
| Długość produktu | 643mm |
| Grubość produktu | 8mm |
| Szerokość produktu | 131mm |
| Pokrycie | 1.179m² |
| Waga (kg) | 7.06kg |
| Materiał | Laminat |
| Typ podłogi | Laminowana |
| Ilość lameli | 1-lamelowy |
| Rodzaj fazowania | Czterostronne V-fugi |
| Tekstura | Synchroniczna |
| Wykończenie | Matowe |
| Efekt | Efekt dębu naturalnego |
| Kolor | Brązowy |
| Grupa kolorystyczna | Neutralny |
| Wymagany typ podkładu | Podkład piankowy 2-3 mm |
| Kierunek układania | Jodełka |
| System zatrzaskowy | System Megaloc |
| Ogrzewanie podłogowe | Do użytku z ogrzewaniem podłogowym |
| Odporność na wilgoć | Odporny na wilgoć |
| Odporność na wodę | Wodoodporność |
| Odporność na ścieranie | Klasa 33 (intensywny użytek komercyjny) |
| Klasa ścieralności | AC5 |
| Ognioodporność | Opóźniający rozprzestrzenianie się płomienia |
| Miejsce produkcji | Niemcy |
| Gwarancja producenta | 25 lat |
| Kod produktu | 4003992608915 |
Producent / osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UE
Classen Floor Systems Sp. z o.o.
Adres
ul. Wyzwolenia
Zwonowice
Śląskie
44-292
Kontakt
Opinie
3.2 / 5(5 opinii)bb65 - 1 / 5 - 6.08.2026
Panele podłogowe laminowane Classen Almagro jodła AC5 1,179 m2
Nie polecam tych paneli. Zostały ułożone zgodnie ze sztuką, na odpowiednio przygotowanym i równym podłożu, a mimo to od samego początku bardzo skrzypią. Chodzenie po nich przypomina odgłos stąpania po suchych gałęziach w lesie. Dodatkowo po krótkim czasie pojawiły się wyraźne szczeliny między panelami. Jestem bardzo rozczarowany jakością tego produktu i nie zdecydowałbym się na jego zakup ponownie.
MNow - 5 / 5 - 13.04.2025
Bardzo dobre panele świetny efekt
Uważam że panele są bardzo dobrej jakości ze względu na obustronnosc jest bardzo mało odpadu, jodelka wygląda wspaniale, doda nowoczesności w każdym wnętrzu, polecam
Wuwu - 3 / 5 - 26.02.2024
Zamki słabe
Ładne ale zamki działają beznadziejne szczególnie przy małych trójkątach wycinanych przy ścianie. Pojawiają się też szczeliny, na szczęście nie duże ale to oznacza że nie wszystkie panele są idealnie równej długości.
AndrzejLubin - 5 / 5 - 24.02.2024
Dla mnie bomba
U mnie podłoga była równa więc i panele się nie uginają, bardzo szybko i łatwo się je układa. Wyglądają pięknie i za tą cenę naprawdę warto. Mam nadzieję że będą równie trwały jak ładne.
hgfd - 2 / 5 - 2.02.2024
Kiepskie
Panele uginają się na najmniejszych nierównościach zwłaszcza przy krótszym boku. Dosyć łatwe do położenia.