icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Parawan kominkowy Blyss Bellamonte

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parawan kominkowy Blyss Bellamonte
228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasłona skutecznie przysłoni otwór Twojego kominka. Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o to, że Twoje dziecko, w chwili Twojej nieobecności lub nieuwagi, poparzy się ogniem. Produkt ten uchroni także przed zniszczeniem Twoje meble oraz podłogę, które znajdują się w bliskiej odległości paleniska. Zasłona uniemożliwi bowiem wydostawanie się na zewnątrz niebezpiecznych dla otoczenia elementów.

  Cechy i zalety

  Otwarte kominki w niezwykły sposób potrafią stworzyć ciepły klimat.. Jeśli posiadasz w swoim domu taki kominek, niezastąpionym elementem wyposażenia okazuje się parawan. Dzięki niemu w bezpieczny sposób będziesz mógł cieszyć się z wszystkich zalet posiadania otwartego paleniska w swoim gospodarstwie domowym. Produkt uchroni przed ogniem Twoje dzieci oraz zwierzęce pupile, w przypadku gdyby chciały zbliżyć się do płomieni. Zasłona uniemożliwi wydostanie się z żaru różnego rodzaju gorących elementów. Zabezpieczysz w ten sposób otoczenie otworu przed zniszczeniem. Parawan oprócz tego, że jest niezwykle funkcjonalny, może również pełnić funkcję ozdobną. Jego czarny kolor pozwoli Ci wkomponować go w prosty sposób w Twoje pomieszczenie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu1220mm
   Wysokość produktu756mm
   KolorCzarny
   Kod produktu5908305614784